Sjabloon:Märklin-zelflosser-wagons-Fal-db: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
k |
k |
||
| (8 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 6: | Regel 6: | ||
|- | |- | ||
! class="unsortable" |Märklin Art.nr.!! Type !! Bouwserie!! Intro-jr.!! Koppeling!! Tijdperk!! Bedr.nr.!! Bedrijf!! class="unsortable"| Kleur!! class="unsortable"| Bijzonderheden!! class="unsortable"|Foto | ! class="unsortable" |Märklin Art.nr.!! Type !! Bouwserie!! Intro-jr.!! Koppeling!! Tijdperk!! Bedr.nr.!! Bedrijf!! class="unsortable"| Kleur!! class="unsortable"| Bijzonderheden!! class="unsortable"|Foto | ||
| + | |- | ||
| + | |[[Märklin 00730|00730-01<br/>00730-02<br/>00730-03<br/>00730-04<br/>00730-05<br/>00730-06<br/>00730-07<br/>00730-08<br/>00730-09<br/>00730-10<br/>00730-11<br/>00730-12<br/>00730-13<br/>00730-14<br/>00730-15<br/>00730-16<br/>00730-17<br/>00730-18<br/>00730-19<br/>00730-20<br/>00730-21<br/>00730-22<br/>00730-23<br/>00730-24]] || Zelflosser wagon || Tals 968 || 2024 || Kort Koppeling || IV || 31 80 566 7 205-4<br/>31 80 566 7 300-3<br/>31 80 566 7 208-8<br/>31 80 566 7 209-6<br/>31 80 566 7 211-2<br/>31 80 566 7 213-8<br/>31 80 566 7 214-6<br/>31 80 566 7 215-3<br/>31 80 566 7 217-9<br/>31 80 566 7 218-7<br/>31 80 566 7 222-9<br/>31 80 566 7 223-7<br/>31 80 556 7 224-5<br/>31 80 566 7 301-1<br/>31 80 566 7 302-9<br/>31 80 566 7 303-7<br/>31 80 566 7 305-2<br/>31 80 566 7 307-8<br/>31 80 566 7 308-6<br/>31 80 566 7 312-8<br/>31 80 566 7 313-6<br/>31 80 566 7 314-4<br/>31 80 566 7 319-3<br/>31 80 566 7 321-9 || DB || Roodbruin || - || - | ||
|- | |- | ||
|[[Märklin 00751|00751-07]] || Zelflosser wagon || 00fz || 2005 || Kort Koppeling || III || 611 885 || DB || Roodbruin || Erz IIId || [[Bestand:Märklin 00751-07-side.jpg|150px|center]] | |[[Märklin 00751|00751-07]] || Zelflosser wagon || 00fz || 2005 || Kort Koppeling || III || 611 885 || DB || Roodbruin || Erz IIId || [[Bestand:Märklin 00751-07-side.jpg|150px|center]] | ||
| Regel 209: | Regel 211: | ||
|[[Märklin 46210|46210-24]] ||Zelflosser wagon ||OOfz ||2019 ||Kort Koppeling || III || 610 473 || DB || Roodbruin || beladen met ijzer erts || - | |[[Märklin 46210|46210-24]] ||Zelflosser wagon ||OOfz ||2019 ||Kort Koppeling || III || 610 473 || DB || Roodbruin || beladen met ijzer erts || - | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Märklin 46213|46213-01]] || Zelflosser wagon ||Fad 155 ||2021- ||Kort koppeling || IV || 20 80 | + | |[[Märklin 46213|46213-01]] || Zelflosser wagon ||Fad 155 ||2021- ||Kort koppeling || IV || 20 80 676 0 199-6 || DB || Roodbruin || belading:ijzer-erts || - |
| + | |- | ||
| + | |[[Märklin 46213|46213-02]] || Zelflosser wagon ||Fad 155 ||2021- ||Kort koppeling || IV || 20 80 676 0 205-1 || DB || Roodbruin || belading:ijzer-erts || - | ||
| + | |- | ||
| + | |[[Märklin 46213|46213-03]] || Zelflosser wagon ||Fad 155 ||2021- ||Kort koppeling || IV || 20 80 676 0 218-4 || DB || Roodbruin || belading:ijzer-erts || - | ||
| + | |- | ||
| + | |[[Märklin 46213|46213-04]] || Zelflosser wagon ||Fad 155 ||2021- ||Kort koppeling || IV || 20 80 676 0 171-5 || DB || Roodbruin || belading:ijzer-erts || - | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Märklin 46213|46213- | + | |[[Märklin 46213|46213-05]] || Zelflosser wagon ||Fad 155 ||2021- ||Kort koppeling || IV || 20 80 676 0 163-2 || DB || Roodbruin || belading:ijzer-erts || - |
|- | |- | ||
| − | |[[Märklin 46213|46213- | + | |[[Märklin 46213|46213-06]] || Zelflosser wagon ||Fad 155 ||2021- ||Kort koppeling || IV || 20 80 676 0 163-2 || DB || Roodbruin || belading:ijzer-erts || - |
|- | |- | ||
| − | |[[Märklin 46213|46213- | + | |[[Märklin 46213|46213-07]] || Zelflosser wagon ||Fad 155 ||2021- ||Kort koppeling || IV || 20 80 676 0 220-0 || DB || Roodbruin || belading:ijzer-erts || - |
|- | |- | ||
| − | |[[Märklin 46213|46213- | + | |[[Märklin 46213|46213-08]] || Zelflosser wagon ||Fad 155 ||2021- ||Kort koppeling || IV || 20 80 676 0 184-4 || DB || Roodbruin || belading:ijzer-erts || - |
|- | |- | ||
| − | |[[Märklin 46213|46213- | + | |[[Märklin 46213|46213-09]] || Zelflosser wagon ||Fad 155 ||2021- ||Kort koppeling || IV || 20 80 676 0 215-0 || DB || Roodbruin || belading:ijzer-erts || - |
|- | |- | ||
| − | |[[Märklin 46213|46213- | + | |[[Märklin 46213|46213-10]] || Zelflosser wagon ||Fad 155 ||2021- ||Kort koppeling || IV || 20 80 676 0 224-4 || DB || Roodbruin || belading:ijzer-erts || - |
|- | |- | ||
| − | |[[Märklin 46213|46213- | + | |[[Märklin 46213|46213-11]] || Zelflosser wagon ||Fad 155 ||2021- ||Kort koppeling || IV || 20 80 676 0 178-0 || DB || Roodbruin || belading:ijzer-erts || - |
|- | |- | ||
| − | |[[Märklin 46213|46213- | + | |[[Märklin 46213|46213-12]] || Zelflosser wagon ||Fad 155 ||2021- ||Kort koppeling || IV || 20 80 676 0 192-1 || DB || Roodbruin || belading:ijzer-erts || - |
|- | |- | ||
| − | |[[Märklin | + | |[[Märklin 46226|46226-01<br/>46226-02<br/>46226-03<br/>46226-04<br/>46225-05<br/>46226-06<br/>46226-07<br/>46226-08<br/>46226-09<br/>46226-10<br/>46226-11<br/>46226-12]] || Zelflosser wagon ||OOt ||2025 ||Kort koppeling || II || ?<br/>?<br/>?<br/>?<br/>?<br/>?<br/>?<br/>?<br/>?<br/>?<br/>?<br/>? || DRG || Bruin || belading:kolen [[MHI]] || - |
|- | |- | ||
| − | |[[Märklin | + | |[[Märklin 46238|46238-01]] || Zelflosser wagon ||Fals 176 ||2021- ||Kort koppeling || V || .. || DB AG || Vuurrood || [[MHI]], vervuild, lading:kolen || - |
|- | |- | ||
| − | |[[Märklin | + | |[[Märklin 46238|46238-02]] || Zelflosser wagon ||Fals 176 ||2021- ||Kort koppeling || V || .. || DB AG || Vuurrood || [[MHI]], vervuild, lading:kolen || - |
|- | |- | ||
| − | |[[Märklin 46241|46241]] || Zelflosser wagon<br/>Zelflosser wagon ||Fals-176<br/>Fals-176||1996 ||Kort Koppeling ||IV/V ||665 0 093-7<br/>665 0 042-4 ||RAG ||Bruin<br/>Bruin||opdruk: "RAG RUHRKOHLE AG"<br/> opdruk: "RAG RUHRKOHLE AG"||- | + | |[[Märklin 46238|46238-03]] || Zelflosser wagon ||Fals 176 ||2021- ||Kort koppeling || V || .. || DB AG || Vuurrood || [[MHI]], vervuild, lading:kolen || - |
| + | |- | ||
| + | |[[Märklin 46239|46239-01]] || Zelflosser wagon ||Fals 176 ||2021- ||Kort koppeling || V || .. || DB AG || Vuurrood || [[MHI]], vervuild, lading:kolen || - | ||
| + | |- | ||
| + | |[[Märklin 46239|46239-02]] || Zelflosser wagon ||Fals 176 ||2021- ||Kort koppeling || V || .. || DB AG || Vuurrood || [[MHI]], vervuild, lading:kolen || - | ||
| + | |- | ||
| + | |[[Märklin 46239|46239-03]] || Zelflosser wagon ||Fals 176 ||2021- ||Kort koppeling || V || .. || DB AG || Vuurrood || [[MHI]], vervuild, lading:kolen || - | ||
| + | |- | ||
| + | |[[Märklin 46241|46241]] || Zelflosser wagon<br/>Zelflosser wagon ||Fals-176<br/>Fals-176||1996 ||Kort Koppeling ||IV/V ||665 0 093-7<br/>665 0 042-4 ||RAG ||Bruin<br/>Bruin||opdruk: "RAG RUHRKOHLE AG"<br/> opdruk: "RAG RUHRKOHLE AG"||[[Bestand:Marklin 46241-3.jpg|150px|center]] | ||
|- | |- | ||
|[[Märklin 46243|46243]]|| Zelflosser wagon<br/>Zelflosser wagon<br/>Zelflosser wagon ||OOfz<br/>OOfz<br/>OOfz||1996 ||Kort Koppeling ||III ||613 057<br/>612 855<br/>613 098 ||DB ||Bruin<br/>Bruin<br/>Bruin||Met erts beladen "Erz IIId"<br/> Met erts beladen "Erz IIId"<br/>Met erts beladen "Erz IIId"||- | |[[Märklin 46243|46243]]|| Zelflosser wagon<br/>Zelflosser wagon<br/>Zelflosser wagon ||OOfz<br/>OOfz<br/>OOfz||1996 ||Kort Koppeling ||III ||613 057<br/>612 855<br/>613 098 ||DB ||Bruin<br/>Bruin<br/>Bruin||Met erts beladen "Erz IIId"<br/> Met erts beladen "Erz IIId"<br/>Met erts beladen "Erz IIId"||- | ||
| Regel 294: | Regel 310: | ||
|- | |- | ||
|[[Märklin 46266|46266-03]]||Zelflosser wagon ||Falns ||2016 || Kort koppeling ||VI || 37 80 664 3 757-5 || ERR ||Blauw || - || - | |[[Märklin 46266|46266-03]]||Zelflosser wagon ||Falns ||2016 || Kort koppeling ||VI || 37 80 664 3 757-5 || ERR ||Blauw || - || - | ||
| + | |- | ||
| + | |[[Märklin 46670|46670-01<br/>46670-02<br/>46670-03<br/>46670-04<br/>46670-05<br/>46670-06<br/>46670-07<br/>46670-08<br/>46670-09<br/>46670-10<br/>46670-11<br/>46670-12]]||Zelflosser wagon ||Falns 182 ||2025- || Kort koppeling ||VI || ?<br/>?<br/>?<br/>?<br/>?<br/>?<br/>?<br/>?<br/>?<br/>?<br/>?<br/>? || DB AG ||Roodbruin || beladen met echte kolen || - | ||
| + | |- | ||
| + | |[[Märklin 48122|48122]]|| Zelflosser wagon ||OOtz41 ||2022 ||Kort Koppeling ||III ||512 522 ||DB ||Roodbruin ||Märklin Museum wagon 2022<br/>"Göppinger Brechkoks, Stadtwerke Göppingen" ||[[Bestand:Märklin 48122.jpg|150px|center]] | ||
|- | |- | ||
|[[Märklin 48308|48308]] || Zelflosser wagon ||Fals||2008||Kort Koppeling ||IV ||87 35 480 0 793-9||HGK || Rood|| Met kolen lading ||- | |[[Märklin 48308|48308]] || Zelflosser wagon ||Fals||2008||Kort Koppeling ||IV ||87 35 480 0 793-9||HGK || Rood|| Met kolen lading ||- | ||
| Regel 300: | Regel 320: | ||
|- | |- | ||
|[[Märklin 48518|48518]]||Zelflosser wagon ||Tad-u 961 ||2018 || Kort koppeling ||IV || 31 80 583 7 201-8 || MM ||Blauw || Märklin Magazine jaarwagon || [[Bestand:Märklin 48518.jpg|150px|center]] | |[[Märklin 48518|48518]]||Zelflosser wagon ||Tad-u 961 ||2018 || Kort koppeling ||IV || 31 80 583 7 201-8 || MM ||Blauw || Märklin Magazine jaarwagon || [[Bestand:Märklin 48518.jpg|150px|center]] | ||
| + | |- | ||
| + | |[[Märklin 48523|48523]]||Zelflosser wagon ||Fad 155 ||2023 || Kort koppeling ||IV || 20 80 676 5 202-3 || DB ||Blauw || Märklin Magazine jaarwagon || [[Bestand:Märklin magazin wagon 2023.jpg|150px|center]] | ||
|- | |- | ||
|[[Märklin 48574|48574]] ||Zelflosser wagon<br/> Zelflosser wagon ||Fals<br/>Fals ||2004 ||Kort Koppeling ||V || 656 1 035-5<br/>656 1 069-4 ||DB ||Roodbruin<br/>Roodbruin||beladen met kolen<br/>beladen met kolen||- | |[[Märklin 48574|48574]] ||Zelflosser wagon<br/> Zelflosser wagon ||Fals<br/>Fals ||2004 ||Kort Koppeling ||V || 656 1 035-5<br/>656 1 069-4 ||DB ||Roodbruin<br/>Roodbruin||beladen met kolen<br/>beladen met kolen||- | ||
Versie van 17 jan 2025 08:56
|
|