Bestand:T-splitsing 1.jpg: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
k |
|||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
! colspan="2"| Licentie Eigen Werk met "Hergebruik en Naamsvermelding 3rail.nl" | ! colspan="2"| Licentie Eigen Werk met "Hergebruik en Naamsvermelding 3rail.nl" | ||
|- | |- | ||
| − | |''' Verklaring: Eigen Werk''' || '''Ik, | + | |''' Verklaring: Eigen Werk''' || '''Ik, Nieuwenhuis, de copyright-houder en LICENTIEGEVER van dit werk publiceer dit onder de hierna genoemde licentievoorwaarden''' |
|- | |- | ||
| '''Voorwaarden''' || Toestemming voor onbeperkt gebruik in de 3railWiki onder de licentie; Creative Commons 3.0 Unported <center>[[Bestand:License-tag_cc-by-nc-sa.png|http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/deed.nl]]</center> | | '''Voorwaarden''' || Toestemming voor onbeperkt gebruik in de 3railWiki onder de licentie; Creative Commons 3.0 Unported <center>[[Bestand:License-tag_cc-by-nc-sa.png|http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/deed.nl]]</center> | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Gebruiker 3railWiki:''' || | + | | '''Gebruiker 3railWiki:''' || Nieuwenhuis Februari 2012 |
|- | |- | ||
! colspan="2" | Licentienemer (3railwiki) | ! colspan="2" | Licentienemer (3railwiki) | ||
Huidige versie van 9 jan 2015 om 16:40
Licentie
| Licentie Eigen Werk met "Hergebruik en Naamsvermelding 3rail.nl" | |
|---|---|
| Verklaring: Eigen Werk | Ik, Nieuwenhuis, de copyright-houder en LICENTIEGEVER van dit werk publiceer dit onder de hierna genoemde licentievoorwaarden |
| Voorwaarden | Toestemming voor onbeperkt gebruik in de 3railWiki onder de licentie; Creative Commons 3.0 Unported |
| Gebruiker 3railWiki: | Nieuwenhuis Februari 2012 |
| Licentienemer (3railwiki) | |
| Hergebruik |
|
Bestandsgeschiedenis
Klik op een datum/tijd om het bestand te zien zoals het destijds was.
| Datum/tijd | Miniatuur | Afmetingen | Gebruiker | Opmerking | |
|---|---|---|---|---|---|
| huidige versie | 25 feb 2012 21:37 | 900 × 533 (49 kB) | Treinsmurf (overleg | bijdragen) |
U kunt dit bestand niet overschrijven.
Bestandsgebruik
Dit bestand wordt op de volgende pagina gebruikt: