Help:Inhoud: verschil tussen versies
k |
k (Navigatie-header toegevoegd) |
||
(9 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
− | {| class="toccolours" width="100%" cellpadding="3" cellspacing="0" style="background-color:# | + | {{3railWiki help pagina-header}} |
+ | {| class="toccolours" width="100%" cellpadding="3" cellspacing="0" style="background-color:#F8F8FF; text-align:left; border:2px solid #A3B1BF; margin-top:3px;" align="center" | ||
|- | |- | ||
| width="36" | | | width="36" | | ||
Regel 19: | Regel 20: | ||
== Overzicht Help Artikelen == | == Overzicht Help Artikelen == | ||
− | {| class="wikitable" | + | {| class="wikitable" " width="100%" cellpadding="3" cellspacing="0" style="background-color:#F8F8FF; text-align:left; border:2px solid #A3B1BF; margin-top:3px;" align="center" |
! colspan="5" | Help Artikelen | ! colspan="5" | Help Artikelen | ||
|- | |- | ||
Regel 28: | Regel 29: | ||
! Opmerking | ! Opmerking | ||
|- | |- | ||
− | ! colspan="5" | Help Artikelen voor "Lezers" (onder Hulp in de zijbalk) | + | ! colspan="5" | <small>Help Artikelen voor "Lezers" (onder Hulp in de zijbalk)</small> |
|- | |- | ||
| [[Help:Navigatie|Navigatie]] || MediaWiki || NL || Vrijgegeven || 7 Mrt.2012 | | [[Help:Navigatie|Navigatie]] || MediaWiki || NL || Vrijgegeven || 7 Mrt.2012 | ||
Regel 34: | Regel 35: | ||
| [[Help:Zoeken|Uitleg Zoeken]] || [http://www.mediawiki.org/wiki/Help:Searching MediaWiki] || NL || Vrijgegeven || zie: Functie in linker zijbalk | | [[Help:Zoeken|Uitleg Zoeken]] || [http://www.mediawiki.org/wiki/Help:Searching MediaWiki] || NL || Vrijgegeven || zie: Functie in linker zijbalk | ||
|- | |- | ||
− | ! colspan="5" | Help Artikelen voor "Starters" (onder Hulp in de zijbalk) | + | ! colspan="5" | <small>Help Artikelen voor "Starters" (onder Hulp in de zijbalk)</small> |
|- | |- | ||
| [[Help:Snelcursus|Snelcursus (Zandbak)]] || Wikipedia || NL || Deels bruikbaar [[Overlegpagina]] || voorbeeld; [http://nl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Snelcursus/Vormgeving] | | [[Help:Snelcursus|Snelcursus (Zandbak)]] || Wikipedia || NL || Deels bruikbaar [[Overlegpagina]] || voorbeeld; [http://nl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Snelcursus/Vormgeving] | ||
|- | |- | ||
− | ! colspan="5" | Help Artikelen voor "Gebruikers" (onder Hulp in de zijbalk) | + | ! colspan="5" | <small>Help Artikelen voor "Gebruikers" (onder Hulp in de zijbalk)</small> |
|- | |- | ||
| [[Help:Uitleg|Uitleg NL]] || Wikipedia || NL || Gereed behalve "kopje" 4. || [[Overlegpagina]] | | [[Help:Uitleg|Uitleg NL]] || Wikipedia || NL || Gereed behalve "kopje" 4. || [[Overlegpagina]] | ||
Regel 72: | Regel 73: | ||
| [[Help:Handtekeningen|Handtekening]] || - || - || - || - | | [[Help:Handtekeningen|Handtekening]] || - || - || - || - | ||
|- | |- | ||
− | ! colspan="5" | Help Artikelen voor "Gevorderden" (onder Hulp in de zijbalk) | + | ! colspan="5" | <small>Help Artikelen voor "Gevorderden" (onder Hulp in de zijbalk)</small> |
|- | |- | ||
| [[Help:Images|Afbeeldingen]] || MediaWiki || Eng. || Verwijzing naar: ||zie: [[Help:Gebruik van bestanden|Gebruik van Bestanden]] | | [[Help:Images|Afbeeldingen]] || MediaWiki || Eng. || Verwijzing naar: ||zie: [[Help:Gebruik van bestanden|Gebruik van Bestanden]] | ||
Regel 88: | Regel 89: | ||
| [[Help:Gebruik van categorieën|Gebruik van Categorieën]] || Wikipedia || NL || In bewerking || - | | [[Help:Gebruik van categorieën|Gebruik van Categorieën]] || Wikipedia || NL || In bewerking || - | ||
|- | |- | ||
− | ! colspan="5" | Help Artikelen "Extra's" ( | + | ! colspan="5" | <small>Help Artikelen "Extra's" (Toegevoegde "eigen" help artikelen)</small> |
|- | |- | ||
| [[Help:ArtikelChecklist|Uitleg Checklist]] || Wikiprdia || NL || Gereed || - | | [[Help:ArtikelChecklist|Uitleg Checklist]] || Wikiprdia || NL || Gereed || - | ||
Regel 96: | Regel 97: | ||
| [[Help:Speciale tekens|Speciale tekens]] || bron: Wikipedia || NL || regelmatig updates || naar behoefte | | [[Help:Speciale tekens|Speciale tekens]] || bron: Wikipedia || NL || regelmatig updates || naar behoefte | ||
|- | |- | ||
− | | [[:Help:Grootspoorartikel aanmaken]] || eigen || - || 16 Mei 2012 || zie: | + | | [[:Help:Grootspoorartikel aanmaken]] || eigen || - || 16 Mei 2012 || zie: [[:Categorie:Inputbox/Aanmaak artikel Grootspoor]] |
|- | |- | ||
− | | [[:Help:Modelartikel aanmaken]] || eigen || - || 16 Mei 2012 || | + | | [[:Help:Modelartikel aanmaken]] || eigen || - || 16 Mei 2012 || zie: [[:Categorie:Inputbox/Aanmaak Model artikel]] |
|- | |- | ||
− | ! colspan="5" | Help Artikelen onder Beheer | + | ! colspan="5" | <small>Help Artikelen onder Beheer</small> |
|- | |- | ||
| [[Help:Beheerders en rechten|Beheerders en rechten]] || MediaWiki || - || - || Nog te definieëren | | [[Help:Beheerders en rechten|Beheerders en rechten]] || MediaWiki || - || - || Nog te definieëren | ||
Regel 106: | Regel 107: | ||
| [[Help:Hulppaginas kopiëren|Hulppagina's kopiëren]] || MediaWiki || - || - || ? | | [[Help:Hulppaginas kopiëren|Hulppagina's kopiëren]] || MediaWiki || - || - || ? | ||
|- | |- | ||
− | | [[ | + | | [[:Categorie:3railWiki|Categorieën onder beheer]] || - || - || - || let op =categorie ("help" nodig?) |
|- | |- | ||
| - || - || - || - || - | | - || - || - || - || - | ||
|- | |- | ||
− | ! colspan="5" | Help Categorieën | + | ! colspan="5" | <small>Help Categorieën </small> |
|- | |- | ||
| [[:Categorie:Help|Help]] || Zelf || NL || Vrijgegeven || - | | [[:Categorie:Help|Help]] || Zelf || NL || Vrijgegeven || - | ||
Regel 120: | Regel 121: | ||
---- | ---- | ||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
* Bronnen: | * Bronnen: | ||
Regel 135: | Regel 126: | ||
** MediaWiki [http://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=Help:Contents/nl&uselang=nl Help Contents/nl-Meta] | ** MediaWiki [http://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=Help:Contents/nl&uselang=nl Help Contents/nl-Meta] | ||
− | == Inhouds Overzicht (Update | + | == Inhouds Overzicht (Update 07-02-2014) == |
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
Regel 161: | Regel 152: | ||
:[[Help:Tabellen|Tabellen]] | :[[Help:Tabellen|Tabellen]] | ||
:[[Help:Gebruik van categorieën|Categorie gebruik]] | :[[Help:Gebruik van categorieën|Categorie gebruik]] | ||
− | :[[Help: | + | :[[Help:Subpagina|Subpagina's]] |
:[[Help:Gebruik van bestanden|Gebruik van Bestanden]] | :[[Help:Gebruik van bestanden|Gebruik van Bestanden]] | ||
:[[Help:Bestanden beheren|Bestanden beheren]] | :[[Help:Bestanden beheren|Bestanden beheren]] | ||
Regel 167: | Regel 158: | ||
:[[Help:Verwijzingen|Verwijzingen]] | :[[Help:Verwijzingen|Verwijzingen]] | ||
:[[Help:Paginaverwijderen|Een pagina verwijderen]] | :[[Help:Paginaverwijderen|Een pagina verwijderen]] | ||
− | :[[Help: | + | :[[Help:Beveiligdepagina|Beveiligde pagina's]] |
:[[Help:Sjablonen|Sjablonen]] | :[[Help:Sjablonen|Sjablonen]] | ||
− | :[[Help: | + | :[[Help:Variabelen|Variabelen]] |
:[[Help:Naamruimte|Naamruimte]] | :[[Help:Naamruimte|Naamruimte]] | ||
− | :[[Help: | + | :[[Help:Speciale pagina|Speciale pagina's]] |
:[[Help:Bots|Bots]] | :[[Help:Bots|Bots]] | ||
; Persoonlijke instellingen | ; Persoonlijke instellingen | ||
Regel 180: | Regel 171: | ||
:[[Help:Hulppaginas kopiëren|Hulppagina's kopiëren]] | :[[Help:Hulppaginas kopiëren|Hulppagina's kopiëren]] | ||
; Volgende functies vereisen extra rechten. | ; Volgende functies vereisen extra rechten. | ||
− | :[[Help: | + | :[[Help:Pagina beveiligen en opheffen|Pagina's beveiligen/opheffen]] |
− | :[[Help: | + | :[[Help:Pagina verwijderen en terugplaatsen|Pagina's verwijderen/terugplaatsen]] |
− | :[[Help: | + | :[[Help:Bewaken bewerkingen|Bewaken van bewerkingen]] |
− | :[[Help: | + | :[[Help:Gebruikers blokkeren|Gebruikers blokkeren]] |
− | :[[Help: | + | :[[Help:Gebruikers blokkeren|IP adressen blokkeren]] |
− | :[[Help: | + | :[[Help:Gebruikersrechten toekennen|Gebruikersrechten toekennen]] |
|'''Read (lezen)''' | |'''Read (lezen)''' | ||
* [http://www.mediawiki.org/wiki/Help:Navigation/nl Help:Navigation/nl] | * [http://www.mediawiki.org/wiki/Help:Navigation/nl Help:Navigation/nl] | ||
Regel 276: | Regel 267: | ||
---- | ---- | ||
− | |||
== Help artikelen Snelcursus == | == Help artikelen Snelcursus == |
Versie van 16 feb 2014 15:33
Hoofdpagina •
Welkom! •
Hoe kan ik meedoen? •
Snelcursus •
Terminologie •
Helpoverzicht •
Help-index •
Navigatie naar artikelen •
Gebruikersportaal •
Nog vragen? •
Verzoeken •
Mededelingen
Deze naamruimte bevat alle Help pagina's in de Hoofdcategorie "Help". Onder de categorie Help onderscheiden we 2 sub. categorieën resp. voor "Gebruikers" en "Beheer". In onderstaande tabel vind je 3 kolommen waarvan de linker kolom alle actuele Help onderwerpen bevat zoals deze van toepassing zijn in de huidige 3rail-Wiki. |
Bewerkingsruimte
- update 31-1-2013
BronMenu;MediaWiki MediaWiki Help Contents NL
Overzicht Alle Help Onderwerpen resp; indien aangegeven in "blauw" het een Nederlandse versie van MediaWiki en/of Wikipedia betreft en als artikel aanwezig is in deze wiki. Onderwerpen in "rood" aangegeven zijn (nog) niet beschikbaar in het Nederlands. Voor onderwerpen in Engelse taal zie b.g. Link.
Overzicht Help Artikelen
Help Artikelen | ||||
---|---|---|---|---|
Help onderwerp | Bronnen | Taal | Status | Opmerking |
Help Artikelen voor "Lezers" (onder Hulp in de zijbalk) | ||||
Navigatie | MediaWiki | NL | Vrijgegeven | 7 Mrt.2012 |
Uitleg Zoeken | MediaWiki | NL | Vrijgegeven | zie: Functie in linker zijbalk |
Help Artikelen voor "Starters" (onder Hulp in de zijbalk) | ||||
Snelcursus (Zandbak) | Wikipedia | NL | Deels bruikbaar Overlegpagina | voorbeeld; [1] |
Help Artikelen voor "Gebruikers" (onder Hulp in de zijbalk) | ||||
Uitleg NL | Wikipedia | NL | Gereed behalve "kopje" 4. | Overlegpagina |
Bijdragen in de 3rail Wiki | - | NL | gereed | 7 Juni 2012 |
Pagina's bewerken | MediaWiki | NL | Vrijgegeven | 8 Mrt. 2012 |
Bronvermelding | Wikipedia | NL | Vrijgegeven | linkjes ! |
Een nieuwe pagina aanmaken NL | Wikipedia | NL | In bewerking | - |
Wat je niet moet doen in de Wiki | - | - | - | - |
Gebruik van kleuren | div.media | NL | In bewerking | 20-11-'12 toegevoegd |
Snel een nieuw artikel aanmaken | - | NL | - | - |
Tekst opmaak | Wikipedia | NL | In bewerking | - |
Tabel voorbeelden | eigen | NL | Vrijgegeven | 8 Mrt. 2012 |
Gebruik van verwijzingen (links) | Wikipedia | NL | In bewerking | |
Wijzigingen bijhouden | MediaWiki | NL | vrijgegeven 14 Mei 2012 | |
Volglijst | MediaWiki | NL | Gereed | - kopje "Volgen" |
Gebruikerspagina | - | - | - | - |
Overlegpagina | - | - | - | - |
Handtekening | - | - | - | - |
Help Artikelen voor "Gevorderden" (onder Hulp in de zijbalk) | ||||
Afbeeldingen | MediaWiki | Eng. | Verwijzing naar: | zie: Gebruik van Bestanden |
Gebruik van Bestanden | Wikipedia | NL | - | Overlegpagina |
Bestanden beheren | MediaWiki | Eng | - | - |
Help Naamruimte | MediaWiki | Eng | - | - |
Sjablonen | MediaWiki | Eng. | - | - |
Tabellen | MediaWiki | Eng. | - | - |
Gebruik van Categorieën | Wikipedia | NL | In bewerking | - |
Help Artikelen "Extra's" (Toegevoegde "eigen" help artikelen) | ||||
Uitleg Checklist | Wikiprdia | NL | Gereed | - |
Snelmenu-syntaxgebruik | Eigen werk | NL | regelmatige updates | naar behoefte |
Speciale tekens | bron: Wikipedia | NL | regelmatig updates | naar behoefte |
Help:Grootspoorartikel aanmaken | eigen | - | 16 Mei 2012 | zie: Categorie:Inputbox/Aanmaak artikel Grootspoor |
Help:Modelartikel aanmaken | eigen | - | 16 Mei 2012 | zie: Categorie:Inputbox/Aanmaak Model artikel |
Help Artikelen onder Beheer | ||||
Beheerders en rechten | MediaWiki | - | - | Nog te definieëren |
Hulppagina's kopiëren | MediaWiki | - | - | ? |
Categorieën onder beheer | - | - | - | let op =categorie ("help" nodig?) |
- | - | - | - | - |
Help Categorieën | ||||
Help | Zelf | NL | Vrijgegeven | - |
Wiki Handleidingen | Zelf | NL | Vrijgegeven | - |
- Bronnen:
- MediaWiki MediaWiki Help Contents NL
- MediaWiki Help Contents/nl-Meta
Inhouds Overzicht (Update 07-02-2014)
Help artikelen Snelcursus
- Help:Snelcursus
- Help:Snelcursus/Probeer_maar...
- Help:Snelcursus/Uitgangspunten
- Help:Snelcursus/Bewerken
- Help:Snelcursus/Opmaken
- Help:Snelcursus/Vormgeving t/m deze pagina bruikbaar, resterende 3 pagina's Overlegpagina
- Help:Snelcursus/Nieuw_artikel - Overlegpagina
- Help:Snelcursus/Overlegpagina's - Overlegpagina
- Help:Snelcursus/Tot_slot - Overlegpagina
bron: zie: http://nl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Snelcursus