Categorie:Stoomlocs: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(vorige pagina) (volgende pagina)
k |
k |
||
Regel 14: | Regel 14: | ||
|- | |- | ||
! Grootspoor Artikel | ! Grootspoor Artikel | ||
− | ! Kolom gereserveerd | + | ! Kolom gereserveerd (sys) |
|- | |- | ||
| [[Bouwserie ]] || Geen inhoud | | [[Bouwserie ]] || Geen inhoud | ||
Regel 26: | Regel 26: | ||
|- | |- | ||
! Grootspoor Artikel | ! Grootspoor Artikel | ||
− | ! Kolom gereserveerd | + | ! Kolom gereserveerd (sys) |
|- | |- | ||
| [[Bouwserie Test]] || Sjabloontest 1-9-2012 | | [[Bouwserie Test]] || Sjabloontest 1-9-2012 | ||
Regel 86: | Regel 86: | ||
| [[Bouwserie 96]] || nog onbewerkt | | [[Bouwserie 96]] || nog onbewerkt | ||
|- | |- | ||
− | | <s> | + | | <s>Länderbahn]]</s> || meerdere "Bahnen" |
|- | |- | ||
− | | <s> | + | | <s>Vuurloze stoomloc</s>||nieuwe naam |
|} | |} | ||
=== Stoomlocs Frankrijk === | === Stoomlocs Frankrijk === | ||
Regel 97: | Regel 97: | ||
|- | |- | ||
! Grootspoor Artikel | ! Grootspoor Artikel | ||
− | ! Kolom gereserveerd | + | ! Kolom gereserveerd (sys) |
|- | |- | ||
| [[ Bouwserie 44|Bouwserie 150X ]] || - | | [[ Bouwserie 44|Bouwserie 150X ]] || - | ||
Regel 108: | Regel 108: | ||
|- | |- | ||
! Grootspoor Artikel | ! Grootspoor Artikel | ||
− | ! Kolom gereserveerd | + | ! Kolom gereserveerd (sys) |
|- | |- | ||
| [[Bouwserie: ]] || - | | [[Bouwserie: ]] || - | ||
Regel 120: | Regel 120: | ||
|- | |- | ||
! Grootspoor Artikel | ! Grootspoor Artikel | ||
− | ! Kolom gereserveerd | + | ! Kolom gereserveerd (sys) |
|- | |- | ||
| [[Bouwserie 50#Nederlandse Spoorwegen (serie NS-4901 - 4906)|Serie NS 4900]] || - | | [[Bouwserie 50#Nederlandse Spoorwegen (serie NS-4901 - 4906)|Serie NS 4900]] || - | ||
Regel 131: | Regel 131: | ||
|- | |- | ||
! Grootspoor Artikel | ! Grootspoor Artikel | ||
− | ! Kolom gereserveerd | + | ! Kolom gereserveerd (sys) |
|- | |- | ||
| [[Bouwserie ]] || Geen inhoud | | [[Bouwserie ]] || Geen inhoud | ||
Regel 142: | Regel 142: | ||
|- | |- | ||
! Grootspoor Artikel | ! Grootspoor Artikel | ||
− | ! Kolom gereserveerd | + | ! Kolom gereserveerd (sys) |
|- | |- | ||
| [[Bouwserie ]] || Geen inhoud | | [[Bouwserie ]] || Geen inhoud | ||
Regel 153: | Regel 153: | ||
|- | |- | ||
! Grootspoor Artikel | ! Grootspoor Artikel | ||
− | ! Kolom gereserveerd | + | ! Kolom gereserveerd (sys) |
|- | |- | ||
| [[Bouwserie Shay ]] || - | | [[Bouwserie Shay ]] || - | ||
Regel 169: | Regel 169: | ||
|- | |- | ||
! Grootspoor Artikel | ! Grootspoor Artikel | ||
− | ! Kolom gereserveerd | + | ! Kolom gereserveerd (sys) |
|- | |- | ||
| - || - | | - || - | ||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Grootspoor]] | [[Categorie:Grootspoor]] |
Versie van 10 okt 2012 09:11
Test aanmaak categorieën "Rijdend" materieel onder Grootspoor resp.categorie Stoomlocs - Categorie:Diesellocs - Categorie:E-locs en Categorie:Treinstellen.
In Bewerking ! |
---|
Stoomlocs België
- Tabel "België" geen stoomloc-inhoud
Stoomlocomotieven België | |
---|---|
Grootspoor Artikel | Kolom gereserveerd (sys) |
Bouwserie | Geen inhoud |
Stoomlocs Duitsland
- Tabel "Duitsland" als volgt:
Stoomlocomotieven Duitsland | |
---|---|
Grootspoor Artikel | Kolom gereserveerd (sys) |
Bouwserie Test | Sjabloontest 1-9-2012 |
Bouwserie 01 | Sneltrein loc. |
Bouwserie 03 | - |
Bouwserie 18 | - |
Bouwserie 18 201 | nog onbewerkt |
Bouwserie 19 | nog onbewerkt |
Bouwserie 23 | Personentrein loc. |
Bouwserie 24 | Universele loc. |
Bouwserie 38 | nog onbewerkt |
Bouwserie 41 | nog onbewerkt |
Bouwserie 43 | nog onbewerkt |
Bouwserie 44 | nog onbewerkt |
Bouwserie 50 | Universele loc. |
Bouwserie 55 | nog onbewerkt |
Bouwserie 59 | nog onbewerkt |
Bouwserie 61 | nog onbewerkt |
Bouwserie 73 | nog onbewerkt |
Bouwserie 74 | Tender locomotief |
Bouwserie 75 | Tender locomotief |
Bouwserie 78 | nog onbewerkt |
Bouwserie 80 | Rangeer loc. |
Bouwserie 81 | nog onbewerkt |
Bouwserie 85 | nog onbewerkt |
Bouwserie 86 | nog onbewerkt |
Bouwserie 89 | Tender locomotief |
Bouwserie 89.70-75 | - |
Bouwserie 91 | nog onbewerkt |
Bouwserie 92 | nog onbewerkt |
Bouwserie 96 | nog onbewerkt |
meerdere "Bahnen" | |
nieuwe naam |
Stoomlocs Frankrijk
- Tabel "Frankrijk" als volgt:
Stoomlocomotieven Frankrijk | |
---|---|
Grootspoor Artikel | Kolom gereserveerd (sys) |
Bouwserie 150X | - |
Stoomlocs Luxemburg
Diesellocomotieven | |
---|---|
Grootspoor Artikel | Kolom gereserveerd (sys) |
Bouwserie: | - |
Stoomlocs Nederland
- Tabel "Nederland" als volgt:
Stoomlocomotieven Nederland | |
---|---|
Grootspoor Artikel | Kolom gereserveerd (sys) |
Serie NS 4900 | - |
Stoomlocs Oostenrijk
- Tabel "Oostenrijk" geen stoomloc-inhoud
Stoomlocomotieven Oostenrijk | |
---|---|
Grootspoor Artikel | Kolom gereserveerd (sys) |
Bouwserie | Geen inhoud |
Stoomlocs Spanje
- Tabel "Spanje" geen stoomloc-inhoud
Stoomlocomotieven Spanje | |
---|---|
Grootspoor Artikel | Kolom gereserveerd (sys) |
Bouwserie | Geen inhoud |
Stoomlocs USA
Stoomlocomotieven USA | |
---|---|
Grootspoor Artikel | Kolom gereserveerd (sys) |
Bouwserie Shay | - |
Bouwserie 4-8-4 | - |
Bouwserie T1 4-4-4-4 | - |
Stoomlocs Zwitserland
- Tabel "Zwitserland" geen stoomloc-inhoud
Stoomlocomotieven Zwitserland | |
---|---|
Grootspoor Artikel | Kolom gereserveerd (sys) |
- | - |
Pagina’s in categorie "Stoomlocs"
Deze categorie bevat de volgende 118 pagina’s, van in totaal 318.
(vorige pagina) (volgende pagina)P
- Pruisische S 10
- Pruisische S 10.1
- Pruisische S 10.2
- Pruisische S 3
- Pruisische S 4
- Pruisische S 5.1
- Pruisische S 5.2
- Pruisische S 6
- Pruisische S 7
- Pruisische S 9
- Pruisische T 10
- Pruisische T 11
- Pruisische T 12
- Pruisische T 13
- Pruisische T 14
- Pruisische T 14.1
- Pruisische T 16
- Pruisische T 16.1
- Pruisische T 18
- Pruisische T 6
- Pruisische T 8
S
- Saksische H VIIIb T
- Saksische I
- Saksische I T
- Saksische I TV
- Saksische I V
- Saksische II
- Saksische II (Bouwtype Staatsbahn)
- Saksische IIb
- Saksische III
- Saksische IIIb
- Saksische IIIb T
- Saksische IIIb V
- Saksische IV T
- Saksische IX V
- Saksische M I TV
- Saksische V
- Saksische V T
- Saksische V V
- Saksische VI
- Saksische VIa
- Saksische VIb V
- Saksische VII
- Saksische VII (Type Hartmann)
- Saksische VII (Type Schwartzkopff)
- Saksische VII TOV
- Saksische VII TS
- Saksische VIII 1
- Saksische VIII 2
- Saksische VIII V1
- Saksische VIII V2
- Saksische X H1
- Saksische X V
- Saksische XI H
- Saksische XI HT
- Saksische XII H
- Saksische XII H1
- Saksische XII H2
- Saksische XII HV
- Saksische XIII H
- Saksische XIV HT
- Saksische XV HTV
- Saksische XVI T
- Saksische XVIII H
- Saksische XX HV
T
W
- Württembergse A
- Württembergse Ac
- Württembergse AD
- Württembergse B
- Württembergse B kr
- Württembergse C
- Württembergse D
- Württembergse E
- Württembergse F
- Württembergse F 1
- Württembergse F 1c
- Württembergse Fc
- Württembergse G
- Württembergse H
- Württembergse I
- Württembergse III
- Württembergse IV
- Württembergse K
- Württembergse T
- Württembergse T 3
- Württembergse T 4
- Württembergse T 5
- Württembergse T 6
- Württembergse T 9
- Württembergse Tn
- Württembergse VI
- Württembergse VII